hakkımızda

Hakkımızda...

Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret A.Ş. 1985 yılında faaliyete girmiş olup, Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştirakçilerinden biridir. Her türlü kültür, sanat, turizm hizmetlerini yerine getirmek amacıyla kurulmuş ve bu amaç doğrultusunda, kafe, restoran gibi hizmetlerin yanı sıra; turistik ve tanıtım amaçlı hediyelik eşyaların tasarımından satışına kadar hizmet vermekteyiz. Sosyal tesislerimiz, her geçen gün daha fazla misafirine hizmet misyonuyla, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda inovatif çalışmalarla geleceğe yönelik projeler hazırlayarak, müze mağazacılığını grçekleştirmek için tarihi ve kültürel faaliyetleri sürdürmektedir.
Menü ve mekanlarda sürekli olarak gerçekleştirilen yenilik ve dekoratif gelişimlerle, her dönemin gerçekleştirdiği yenilikleri bünyesinde barındırarak misafirlerine hizmet vermektedir. Hizmet içi eğitim çalışmları ile hizmet kalitesini her gün bir öncesinden daha iyiye taşımaya gayret etmketedir. Sosyal ve ekonomik olarak hiç bir sınıf ayrımı olmaksızın herkesin kolaylıkla ulaşabileceği "uygun fiyatlı, lezzetli, sağlıklı ve güvenilir " ürünleri sunarken; diğer yandan bir arada yaşam kültürüne katkı sağlayan bu nezih ortamların en güzel şeklinde işletilmesiyle Kayseri Büyükşehir Belediyesi hizmet anlayışını, sosyal tesisler aracılığıyla sunmaya devam etmektedir.

Devamını oku
hakkımızda
hakkımızda

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Kaliteli uzman kadrosuyla, temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim sahasında, daima en iyiyi en uygun fiyata sunma politikası ile hizmet vermektedir.
Daima en iyiyi üretme politikası ve güler yüzlü uzman kadrosu ile kaliteli hizmet sunarak başta Kayseri olmak üzere şirketimizi tüm Türkiye'ye duyurmak.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımını sağlamak ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

PROJELERİMİZ

KIRAATHANE

Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret A.Ş. olarak daha etkili bir kütüphane sistemi ile sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Muhabbet Cafeyi revize ederek siz değerli halkımıza etkili bir kütüphane haline getireceğiz. Kıraathane: Kıraat Arapça`da "okumak" anlamına gelir. Hane ise yer, mekan demektir. Bu iki sözcüğün bileşimi olan bu bileşik sözcük "okuma yeri" anlamına gelir. Çay, kahve içilerek gazete, dergi, kitapların okunduğuğu yerlere verilen bu isim günümüz Türkiye`sinde kahvehane anlamında kullanılmaktadır.

SERTİFİKALAR