baskandan mesaj

Başkandan...

LEZZETLİ, SAĞLIKLI, GÜVENİLİR TESİSLER

Kayseri'nin en büyük yatırımcı kuruluşu olarak yollar açıyoruz, parklar yapıyoruz , beş yıldızlı sosyal yaşam merkezleri inşa ediyoruz, alt yapımızı her anlamda mükemmel hale getiriyoruz, Türkiye'de örnek tesisler yapıyoruz, ulaşımı rahatlatmak için katlı kavşak ve alt geçitler inşa ediyoruz. Sadece fiziki yatırımlarla kalmıyor, eğitim, kültür, sanat ve spor gibi alanlar ile hizmet sektöründe de taktir edilen çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca sosyal projelerimizle de ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya çalışıyoruz.
Her alanda şehrimizi geleceğe taşırken Türkiye'ye örnek projeler üretiyor ve projeleri hayata geçiriyoruz. Sağlıklı nesiller için sağlıklı kentler oluşturma gayretiyle yatırımlar yaparken aynı gayret ve hedefle hizmet sektöründe de faaliyet gösteriyoruz. Bu anlamda şu hususu ifade etmek isterim ki, Kayseri'de bulunabilecek güzelliği ve özelliği dünyada ender yerlerde bulabilirsiniz. Buna lezzetler de dahil. Bilindiği üzere Kayseri pek çok özelliğiyle anılan bir şehirdir. Ticaret şehri, sanayi şehri, hayırseverler şehri, huzur şehri, alimler şehri gibi sıfatlarla anılır; ancak bunun yanında mutfağı ile de dikkat çeken bir şehiriz.

Devamını oku
baskandan mesaj iki
baskandan mesaj

Kayseri mutfağının en seçkin lezzetlerini, en güzel şekilde sunan Büyükşehir Belediyemize ait pek çok işletmemiz bulunuyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki sosyal tesislerimizi belediyemizin bir şirketi olan Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret A.Ş.(KAYTUR) işletiyor. Sosyal Tesislerimizde "Lezzetli, Sağlıklı ve Güvenilir" ürünleri en yüksek kalite standartlarında, en uygun fiyatlarla, sosyal ve ekonomik hiçbir sınıf ayrımı olmaksızın eşit olarak halkımıza sunmayı hedefliyor ve bu doğrultuda faaliyet gösteriyoruz.
Büyükşehir Belediyemizin şirketi olan KAYTUR bünyesinde ki tesislerimizden her gün on binlerce kişi faydalanıyor. Dünyanın en gözde kayak merkezlerinden birisi olması için büyük yatırım yaptığımız Erciyes'te de varız, Anadolu'nun Harikalar Diyarı'nda da Muhteşem Kayseri manzarasının bulunduğu Ali Dağı'nın eteklerindeki Talas'ta da hizmet veriyoruz, şehrimizin meydanında da. Tüm bu tesislerimizle hizmet sektöründeki toplam kaliteyi yukarıya çektiğimiz gibi, fahiş fiyat isteklerinin de önüne geçiyoruz. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak sadece yatırımda değil hizmet sektöründe de örnek ve model alınan bir belediye olmanın gayreti içindeyiz. Mevcut tesislerimizle de özel sektör dinamizmi ve kamu yararı düşüncesiyle hizmet veriyoruz. İnsan odaklı hizmet belediyeciliğimizin tüm unsurları sosyal tesislerimizde de öncdeliğimiz olmaya devam edecek.

Devamını oku